Služby - naše služby

Světelné reklamy

Jsme výrobci světelné reklamy na míru. Vyrobíme Vaše logo ve světelné podobě, aby jste přesvítili všechny své konkurenty. :-)

Grafická tvorba

Každý člověk je jedinečným, a proto je třeba podporovat talenty již od začátku, snažíme se tedy neusnout na vavřínech a čas od času rozšiřujeme náš tým, a to vyhledáváním tzv. talentů přímo na vysokých školách zaměřených na grafickou tvorbu.

V týmu naší agentury máme několik grafiků/ček, různých věkových kategorií a vzdělání, a to z důvodu, že žádný člověk nemůže být excelentní v každém zákoutí svého oboru, a tak je to i u této profese. Máme zde tedy grafičku, která exceluje s prací týkající se návrhů tiskovin, pak je zde grafik, který se zaměřuje na práci s virtuálním světem, dále je tu človíček, který exceluje v tvorbě nových image, log a celkových strategií.

A jak už kdysi někdo řekl ,,Ten umí to a ten zas tohle a všichni dohromady uděláme hodně“.

Nabízíme tedy kompletní rozsah grafické tvorby. Jsme schopni navrhnout celé marketingové strategie, logotypy, tiskoviny, potisky, 3D vizualizace, tvorbu webů, fotomontáže, slogany, Public Relations, …

Každá nová zakázka je pro nás výzvou…

Polep automobilů

Polepem, či reklamním značením automobilů se zabýváme od grafického návrhu přes konzultace se zákazníkem, až po samotnou kompletaci. Jsem schopni vytvořit polep celkový, převlek automobilu, či řezanou grafikou..

Pro zachování soukromí nabízíme i reklamu na auto ve formě magnetek, kde je pak jen na Vás volba, kdy být vidět chcete a kdy ne..

Reklama na Vašich automobilech je jasnou jedničkou mezi reklamami a je jednou z nejefektivnějších forem venkovních reklam.

Před

Po

Tisk, tiskoviny

Navrhujeme, vyrábíme a komletujeme tiskoviny. Doprovázíme Vás tedy od samotného grafického návrhu (tedy prvního čmrknutí), až do konečné podoby, neodmyslitelně provázanými mnoha korekcemi. Zaměřujeme se na malo i velkonákladový tisk. Tisk katalogů, bružur, letáků, fotoknih, kalendářů, vizitek, samolepek, ADR symbolů, plakátů, technických výkresů, PF, pozvánek, přání, diplomů, slevových kuponů, bloků, etiket na lahve, bakalářských a diplomových prací…Máme k dispozici digitální a ofsetový či UV tisk. A to vše až do formátu A1.

Řezaná grafika

Naše společnost vlastní vysoce kvalitní řezací plotr, jsme tedy schopni vyrobit originální samolepky, které bývají používány v oblasti reklamy pro označení vozidel, budov, regálů, parkovacích míst, tvorby orientačních systémů, polepy PVC desek, k vytváření jak vnitřní, tak venkovní reklamy..

Naše služby jsou hojně využívány i v oblasti tunnigových nadšenců.

Využíváme jen ty nejkvalitnější fólie (samolepky), které mají přímo od výrobce uváděnou trvanlivost k deseti letem a výše.

Reklamní předměty

Reklamní předměty jinak laicky řečeno dárky. Je všeobecně známo, že při správném výběru dárku, nám může náš potěšený obchodní partner otevřít novou formu spolupráce, nebo můžeme takto okouzlit nového zákazníka a stane se tak z něz ,,náš“ zákazník. Dárky ty jsou pomocníkem při nových setkáních, při utužování vztahů se stávající klienty, nebo můžou být jen tak pro radost.

I v tomto ohledu můžete počítat s naší podporou, dokážeme poradit, vybrat, upravit či úplně vyrobit přímo Vám na míru dárek, kterým se, buť jako společnost či jednotlivec, budete prezentovat a stane se z něj tzv. Pomocník dávající radost a překvapení.

Umíme potisknout, vylaserovat, vypískovat, vyřezat či jinak označit jakýkoliv předmět, kterým se budete chtít prezentovat.

Máme širokou nabídku takovýchto ,,reklamních předmětů“, od tuctových propisek až po originální jedinečné dárky. Jsme schopni spoustu věcí i na zakázku vyrobit.

"Snažte se dělat věci nejlépe na světě a svět si vyšlape cestičku k Vašim dveřím."
- Tomáš Baťa

Výroba originálních reklamních předmětů (atypické USB, ..), přizpůsobení reklamních předmětů Vám (tampotisk, sítotisk, laser, pískování, výšivka,..)

Pracovní a reklamní oděvy

Spolupracujeme s mnoha dodavateli oděvů různých typů a značek oblečení. Pokrýváme tak spoustu stylů oblečení, např.: pracovní oděvy, bezpečnostní oděvy, elegantní oděvy, sportovní oděvy, reklamní textil,.. Téměř veškerý textil jsme schopni označit logem Vaší společnosti či spolku, a to jak výšivkou, tak potiskem.

Spolupracujeme i se šicí dílnou a díky tomu jsme schopni ušít komukoliv cokoliv na míru.

Zakázková výroba, pracovní oděvy, reklamní oděvy, sportovní oděvy.

Pískování skla

Chcete mít originální a elegantní dárek či upomínkový předmět?

Pískování je jemnou, detailní a pečlivou prací.

Pískujeme již od jednoho kusu, až po stovky kusů.. Každý pískovaný kus je originál. Vytváříme návrhy na lahve na alkohol, vázy, dózy, džbány, sklenice na víno, panáky, půllitry, pamětní desky, ...

Jsme schopni dodat přes námi nasmlouvanými dodavateli i daný skeněný předmět, nebo si můžete dodat svůj vlastní..

Bannery, PVC tabule, vlajky

Jsme také profesionálové ve výrobě a tisku bannerů z různých materiálů. Jsme schopni ušít vlajkovinu do jakéhokoliv tvaru.

Jsme také přímý výrobci PVC cedulí s jejich povrchovou úpravou, ať UV tiskem, sítotiskem či polepem s laminací.

Již žádné zadávání a předávání zakázek subdodavatelům a tím i navyšování cen, jsme přímí výrobci!!

"Nenapodobovat, být v čele! "
- Tomáš Baťa

Orientační systém

Navrhujeme, vyrábíme a kompletujeme, jak vnitřní tak venkovní orientační systémy, označení budov, kanceláří.

Orientační systém jsme schopni vyrobit z různých materiálů, např.: sklo, hliník, plast, kov...

Kompletní výroba a kompletace

Tvorba WWW stránek

Pomůžeme Vám s realizací firemní webové presentace, nebo osobních webových stránek.

Od návrhu po realizaci

Zobrazit více

+420 773 244 566
+420 603 319 228

mapalu-studio@email.cz

IČ: 29191734
DIČ: CZ29191734

Březnice 192
760 01 Zlín